Armani Exchange to jedna z najbardziej prestiżowych i najlepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych na całym świecie. Brand zrodził się pod skrzydłami Giorgia Armaniego, zainspirowanego nowoczesnością i miejskim, casualowym stylem. W Polsce istnieje tylko 1 sklep z odzieżą Armani Exchange – jeśli więc chcesz otworzyć własny biznes, promując tę markę, masz duże pole do działania! Jak otworzyć luksusowy butik?

Otwórz sklep z odzieżą od Armaniego z GPoland

Pragniesz założyć wyjątkowy sklep monomarkowy i rozszerzyć listę ekskluzywnych, rozsianych na całym świecie butików Armani Exchange? To możliwe dzięki licencji GPoland! Twój sklep byłby drugim oddziałem marki Armani Exchange w Polsce – jedyny butik tej rozchwytywanej marki działa w stołecznej Galerii Mokotów. Pole do popisu masz więc ogromne! Możesz zdobyć prestiż i uznanie, działając jako franczyzobiorca.

Jak otworzyć własny sklep franczyzowy Armani Exchange? Spotkaj się i porozmawiaj z przedstawicielem GPoland. Doradca modowy stworzy ofertę franczyzową, dostosowaną ściśle do Twoich możliwości i pomysłów. Franczyza GPoland to sprawdzone, skuteczne metody marketingu i sprzedaży. To również cykliczne, branżowe szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników, a także profesjonalne doradztwo na każdym etapie prowadzenia firmy.

Franczyza modowa Armani Exchange

Planujesz założyć własny sklep z odzieżą od Armaniego? Pierwsze kroki skieruj do stołecznego kombinatu GPoland. W showroomie GPoland poznasz ludzi, którzy markę Armani Exchange znają jak nikt inny w Polsce. Ustal z nimi szczegóły współpracy i zdobądź wskazówki, jak zatowarowić sklep.

W halach wystawienniczych GPoland zobaczysz najnowsze kolekcje włoskiego projektanta i dowiesz się, w jakiej lokalizacji warto założyć monomarkowy sklep Armani Exchange. GPoland zadba o to, by Twój butik w niczym nie ustępował międzynarodowej klasy butikom. Franczyzodawca szczegółowo odpowie na każde Twoje pytanie i poprowadzi w pierwszych dniach funkcjonowania butiku.